Burdasınız: Ana Sayfa » Dualar » Eşimi Koruma Duası

Eşinizi dedikodulardan, kötü insanlardan, kuyusunu kazanlardan, işyerinde ona yüklenenlerden ve ailesinin geri kalanındaki karışıklıklardan korumak için aşağıdaki satırları yazacağınız bir kağıdı siyah kadife bir kumaşa sarın ve eşinize bu ufak muskayı kolye olarak yaptırın.

Muska içine yazacağınız dua şudur: “Ey insanlar, düşmanınız olanı, düşmanınız olanı dost edinmeyiniz. Size gelen hakkı tanımadır, rabbiniz olan Tanrıya inandığınız için peygamberi de, sizi de yurdunuzdan çıkardıklarından onlara dost yüzü gösteriyorsunuz. Siz yurdunuzdan, benim yolumda savaşmak için, rızamı kazanmak için çıktıysanız, dostluk mu göstereceksiniz? Gizlediklerinizi de, açığa vurduklarınızı da en iyi bilenim ben. Doğru yoldan sapmış olur içinizden bunu yapmaya kalkan sizi ele geçirdiklerinde düşmanınız olurlar, size elleriyle, dilleriyle kötülük ederler. Hısımlarımızın, çocuklarımızın bır yararı dokunmaz size. Kıyamet günü sizinle onların arasını ayıracak Tanrı. Tanrı görür bütün yaptıklarınızı!”

Bu muska eşinizi etrafındaki tüm kötülüklerden koruyacak ve ne kendisine ne de size bu kötü insanların yaklaşmasına izin verecektir. Oldukça etkili olan bu sözler, koruyu etkisiyle bilinmektedir.

Bir önceki yazımız olan Sevdiğimi Nazardan Koruma Duası başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorum Yok


© 2015 Sevgiliyi geri getirme duasi · Subscribe: Posts Comments-Aşk Büyüsü|-Vefk yaptıranların yorumları-İlim Alemi
hemen-sor-copy
ask