Burdasınız: Ana Sayfa » Ayırma Duası » Kocayı Ailesinden Soğutmak İçin Dua

Kocanızın ailesine bağlı olması oldukça iyidir, fakat bazen kocanızın yerine karşınızda kayınvalidenizin konuştuğunu hissediyorsanız bir sorun var demektir. Bazı anneler oğullarını çok etkiler ve hayatta attıkları her adıma, verdikleri her karara karışırlar. Siz de kocanızın üzerinde böyle bir etki olduğunu düşünüyorsanız, aile hayatınıza kocanınızın ailesinin çok fazla karıştığını ve bu konuda birşeyle yapmanız gerektiğini hissediyorsanız, kocanız ile ailesi arasına biraz mesafe koymanız gerekiyor demektir.

Bu mesafeyi koyarken aşağıda görebileceğiniz etkili ayeti bir kağıda yazıp daha sonra ufak bir muska yaparak, kocanızın yastık kılıfının içine dikebilirsiniz. Bu muska etkili olacak ve 1 ila 2 hafta içinde kocanızın ailesinden bağımsız hale geldiğini, ayaklarının daha sağlam yere bastığını ve daha çok sizi dinlemeye başladığını farkedeceksiniz.

Muskanın içine koymanız gereken, kocanızı ailesinden soğutacak ayet şöyledir: “Ve ülkıyes seharatü sacidin.”

Birçok büyüde etkili olan İhlas Suresi’ni yazdıktan sonra bu ayeti de eklerseniz, duanız kabul olacaktır.

 

Medyum Olcay’a Hemen Sor

Adınız (zorunlu)

Dua Başlığı(Bulunduğu Sayfadakini Yazın)

Epostanız (zorunlu)

İletiniz

Bir önceki yazımız olan İstenmeyen Çiftleri Ayırma Duası başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

5 Comments

 1. Ceylin dedi ki:

  Kocamla ikimizin ikinci evliliğimiz ikimizinde bir kizi var onun kizi 16 benim kizim 10yaşında ama eşimin kızı çok sorun oluyo eşimde haşa allah gibi tapıyor kızına bu yüzden evliliğimiz sarsıyor hangi duayla kızından uzaklastirabilirim eşimin ona karsi ilgisini en aza indirebilirim..

 2. gamze dedi ki:

  kocamla aramız çok iyi ama kayınvalideme olan bagımlılığı ve saygısı aramızdaki en büyük tartışma evde bakit geçirmek istiyorum ama o ailesinin yanına gidelim diyo soğutmak için varmı bi b
  üyü?

 3. tuğba dedi ki:

  Merhabalar. Ben bir ay önce eşimden istemeyerek ayrılmıştım. Onu çok seviyordum hala da çok seviyorum. Hamile olmama rağmen kabul etmiyordu beni çocuğumu babasız büyütmek istemiyordum. Bu yüzden bende Olcay hocayla irtibata geçtim.Olcay hoca sayesin de eşime kavuştum. Çocuğum artık babasız büyümeyecek. Çok şükür allahıma. Olcay hocadan allah razı olsun.

 4. ahmet dedi ki:

  Allah Olcay hocadan razı olsun benim neredeyse batmakta olan dükkanımı kurtardı. Dükkanimin bereketi kacmisti ne yapsam çare yoktu. Namazlar kıldım oruçlar tuttum hatta adak bile adadim ama bir türlü işleri duzeltemedim Olcay hocamdan kişiye özel yapılan çalışmasından istedim ve sagolsun benim için özel bir çalışma yaptı ardından 3 ay gibi bir surede tekrar işleri rayına oturttum. Kesinlikle tavsiye ederim çok güvenilir ve kaliteli bir hoca.

 5. halil dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar. Ben 33 yaşındayım işlerim yılladır rast gitmedi hepbkit kanaat gecindim.karımı ve cocuklarımı yeterince mutlu edemedim karım kısmetimin kapalı olduğunu bana hatırlattıktan sonra hemen çare aradım. En sonun da Olcay hocamla tanıştım. Allah bir değil bin kere razı olsun. Şimdi şükürler olsun işim yoluna girdi.

Yorum Yok


© 2015 Sevgiliyi geri getirme duasi · Subscribe: Posts Comments-Aşk Büyüsü ·
ask