Burdasınız: Ana Sayfa » Ayırma Duası » Kocayı Ailesinden Soğutmak İçin Dua

Kocanızın ailesine bağlı olması oldukça iyidir, fakat bazen kocanızın yerine karşınızda kayınvalidenizin konuştuğunu hissediyorsanız bir sorun var demektir. Bazı anneler oğullarını çok etkiler ve hayatta attıkları her adıma, verdikleri her karara karışırlar. Siz de kocanızın üzerinde böyle bir etki olduğunu düşünüyorsanız, aile hayatınıza kocanınızın ailesinin çok fazla karıştığını ve bu konuda birşeyle yapmanız gerektiğini hissediyorsanız, kocanız ile ailesi arasına biraz mesafe koymanız gerekiyor demektir.

Bu mesafeyi koyarken aşağıda görebileceğiniz etkili ayeti bir kağıda yazıp daha sonra ufak bir muska yaparak, kocanızın yastık kılıfının içine dikebilirsiniz. Bu muska etkili olacak ve 1 ila 2 hafta içinde kocanızın ailesinden bağımsız hale geldiğini, ayaklarının daha sağlam yere bastığını ve daha çok sizi dinlemeye başladığını farkedeceksiniz.

Muskanın içine koymanız gereken, kocanızı ailesinden soğutacak ayet şöyledir: “Ve ülkıyes seharatü sacidin.”

Birçok büyüde etkili olan İhlas Suresi’ni yazdıktan sonra bu ayeti de eklerseniz, duanız kabul olacaktır.

 

Medyum Olcay’a Hemen Sor

Adınız (zorunlu)

Dua Başlığı(Bulunduğu Sayfadakini Yazın)

Epostanız (zorunlu)

İletiniz

Bir önceki yazımız olan İstenmeyen Çiftleri Ayırma Duası başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

2 Comments

  1. Ceylin dedi ki:

    Kocamla ikimizin ikinci evliliğimiz ikimizinde bir kizi var onun kizi 16 benim kizim 10yaşında ama eşimin kızı çok sorun oluyo eşimde haşa allah gibi tapıyor kızına bu yüzden evliliğimiz sarsıyor hangi duayla kızından uzaklastirabilirim eşimin ona karsi ilgisini en aza indirebilirim..

  2. gamze dedi ki:

    kocamla aramız çok iyi ama kayınvalideme olan bagımlılığı ve saygısı aramızdaki en büyük tartışma evde bakit geçirmek istiyorum ama o ailesinin yanına gidelim diyo soğutmak için varmı bi b
    üyü?

Yorum Yok


© 2015 Sevgiliyi geri getirme duasi · Subscribe: Posts Comments-Aşk Büyüsü ·
ask