Burdasınız: Ana Sayfa » Aşk Büyüsü » Platonik Aşkımın Hep Beni Düşünmesi İçin Büyü

Uzun bir süredir bildiğiniz, tanıdığınız ve sevdiğiniz platonik aşkınızı kendinize çekmeniz sandığınızdan daha kolay. Aşağıdaki duayı yatsı namazından sonra bir hafta boyunca kalpten dileklerinizi diledikten sonra okuyun ve sonrasında platonik aşkınızın size yavaş yavaş yaklaşmasını izleyin. Bu denenmiş, etkili bir yöntem ve duadır. Sonuçlarına siz de çok şaşıracaksınız.

Bir hafta boyunca okuyacağınız dua ise şöyledir:

Bismillahirrahmanirrahim
Ya baisu entellezi teb asü sirri hayatike ilel kulübi vessudüri ve entellezi evcedte ruha nefhatike liintizamil ümüri ve entellezi sahhahte zamaire esrari ehlil keşfi birruhı ve beaste rüsülike ve enbiyaike biızhari sirril kadri ve keşeffi belaike es elüke allahümme bibestı vilayetike fi kulübi evliyaike ve bisirri nübüvvetike fi sudüri enbiyaike en tecaleni menüten ila emri baliğan ala mebleğıl bülüğı fi zikri faniyen bivezaifi hamdi ve şükri ayıben ileyke fi sirri ve cehri ahızen ılmi ve ameli ve eyyedeni bikudretike fi icaretil kemali ve enaletidderecati inneke entallahür raüfü bil ıbadi ve müıydü ecsamehüm ila daril meadi.

Duanın anlamı ise şöyledir:

Rahman Ve Rahim Olan Allah ın Adı ile

Ey hayat verip dirilten… Sen ki bize sırlı bir hayat sunan, kalp ve gönüllerimize hayat veren, kendi ruhundan bize hayat üfleyen. Bizim gizli ve açık duygularımıza nigehban olan rasullerin ve enbiyalarınsırrını ve keşfini bilen rabbim. Senden sana veli bir kul ,esrara vakıf bir kul,ki enbiya ve rasullerin vakıf olduğu sırlara vakıf olmamı ve beni ehli keşfin ilmine sahip kılmanı, ve onların gizli ve açık yaptıkları dualarını hissetmeyi,o vaadedilmiş kıyamet günü gelinceye kadar bana nasip et.

Medyum Olcay’a Hemen Sor

Adınız (zorunlu)

Dua Başlığı(Bulunduğu Sayfadakini Yazın)

Epostanız (zorunlu)

İletiniz

Bir önceki yazımız olan Beğendiğim Erkeği Kendime Aşık Etmek İçin Büyü başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorum Yok


© 2015 Sevgiliyi geri getirme duasi · Subscribe: Posts Comments-Aşk Büyüsü ·
ask