Burdasınız: Ana Sayfa » Dualar » Sevdiğinden Acele Haber Almak İçin Okunacak Dua

Hepimiz, tüm sevdiklerimize her an ulaşabilmenin ne kadar önemli olduğunu biliriz. Sevdiğimiz insanlarla rahat bir şekilde iletişime geçmek artık günümüzün teknolojisiyle oldukça kolay, fakat bazı durumlarda insanlar kendilerini rahatça kapatıyor ve tüm iletişim yollarını kesiyorlar. Bu tip bir durumla karşılaştığınızda yapmanız gereken evhamlara kapılmak yerine, iyi dileklerinizi içinizden geçirerek okuyacağınız birkaç sihirli sözcüktür. Bu sözcükler karşı tarafın yani sevdiğinizin size karşı kapatmış olduğu iletişim kanalını tekrar açmasını sağlayacak, sihirli sözcüklerdir ve oldukça işe yaradığı görülmüştür.

Sevdiğiniz insandan acele haber alabilmek için bu sözcükleri 7 kere üstüste söyleyin: “Yâ Semi Celle Celalühü”

Bu tesirli sözler sayesinde evrende kapalı olan iletişim kanalları açılır (bazen Merkür gezegeni geri giderken iletişimde aksaklıklar çıktığı görülür, o zamanlar için de etkili olan sözlerdir). Küskün olan bir sevgili eğer telefonunu kapayıp karşı tarafı habersizz bırakıyorsa bu davranışının karşı tarafı nasıl etkileyeceğini düşünür ve iletişime geçer. Bu sihirli sözcükleri sarfettikten sonra sevdiğinizden hemen bir telefon gelirse şaşırmayın.

Bir önceki yazımız olan Birinin Beni Sevmesi İçin Dua başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

3 Comments

  1. MuCiZe dedi ki:

    İnanır mısınız bilmem ama 2 gündür haber alamadığım bi sevdiğim bunu okuduktan 1 dk sonra bana mesaj yazdı.. Bu bir mucize.. Allah sizlerden razı olsun…

  2. Esra dedi ki:

    Bende şimdi 7 defa okudum inşallah döner

  3. Ayse dedi ki:

    Bnde okudum ama beklemedeyim daha

Yorum Yok


© 2015 Sevgiliyi geri getirme duasi · Subscribe: Posts Comments-Aşk Büyüsü ·
ask