Burdasınız: Ana Sayfa » Aşk Duası » 11 adım duası

11 adım duası genellikle insanlar sevdikleri kişileri kendilerine bağlamak,çiftler arasında güveni,sevgiyi arttırmak için tatbik edildiği bilinmektedir.

Sevgi ve aşk dualarında oldukça dilden dile konuşulan bir dua olduğundan dolayı çok konuşulduğunu söylemek mümkündür.Önce olarak duanın etki gücü ve maneviyatı artsın diye maddi ve manevi kirlerden arınmak gerekir. Bunun için de abdest ve namaz şart. Biliyorsun, abdest, maddi ve bedensel kirlerden kurtulmak için güzel ve etkili bir araç olduğu gibi namaz da manevi ve ruhsal kirlerden arınmayı ifade eden mukaddes bir araç ve mümin için miraçtır.

abdest alıyosunuz 2 rekat allah rızası için namaz kılıyosunuz kıldıktan sonra oturdugunuz yerde 1 elham 1 inşilak 1 ayetel kürsi okuyosunuz ve bunu sevabını öncelikle peygamber efendimiz ve ashablarının ruhlarına daha sonra abdulkadir geylanı hz ruhuna bagışlıyosunuz sonra oturdugunuz yerden kalkıyorsunuz 11 adım yürüyorsunuz 11 adımın sonundada 11 kere ya seyyidi abdul kadir diyip senin vesile ederek rabbimden şu duamı dilegimi kabul etmesini istiyorum diyosuz ben yaptıgım zaman 2 yada 3 gün sonra oldu allah hepinizin duasını kabul etsin amin

 

Yorum Yok


© 2017 Sevgiliyi geri getirme duasi · Subscribe: Posts Comments-Aşk Büyüsü ·
ask