Burdasınız: Ana Sayfa » Ayırma Duası » Kocanı Birinden Soğutma Duası

Kendinizden bir kişiyi soğutmak, bir erkeği uzaklaştırmak, iki kişiyi birbirinden soğutmak için dua sonuçları olumlu şekilde yansır. İki kişiyi birbirinden soğutmak için okunacak olan dua ve işlemler mevcuttur. Size zarar verecek sevgiliniz veya eşinizi kendinizden uzaklaştırmak için yapılan dualar rahmanidir ve pozitif enerjileri bulunur. Bu şekilde dileklerin gerçek olması da daha kolaydır. Size zarar verecek olan sevgili yada eşikendinizden soğutmak ve uzaklaştırmak için aşağıda yazdığım duayı bir sabah ezanı sonrası okumanız gerekmektedir.

Öncelikle sizden uzak durmasını istediğiniz kişinin adını soyadını bir ayna parçası üzerine keçeli kalemle yazın. Sonra o aynanın üzerine aşağıdaki duayı 3 gün üst üste sabah ezanından sonra 33
3 kere okuyun ve ismini yazdığınız aynayı bir taşın altında un ufsk oluncaya kadar ezin. Sonra cam parçalarını akan suya atmanız gerekmektedir.

“Allâhümme innî eûzü bike mine’l-aczi ve’l-keseli, ve’l-cubni ve’l-buhli ve’l hemmi ve azâbi’l-kabri. Allâhümme âti nefsî takvâhâ ve zekkihâ ente hayru men zekkâhâ ente veliyyühâ ve mevlâhâ. Allâhümme innî eûzü bike min ilmin lâ yenfe’u ve min kalbin lâ yahşe’u ve min nefsin lâ teşba’u ve min da’vetin lâ yüstecâbu lehâ
İtina ve özen ile yapılırsa 3 gün içinde o kişinin sizden uzaklaştığını ve sizden soğuyacağını göreceksiniz. Allah hepimizi şerden ve kötülüklerden koruması dileklerimle.

Yorum Yok


© 2017 Sevgiliyi geri getirme duasi · Subscribe: Posts Comments-Aşk Büyüsü ·
ask