Burdasınız: Ana Sayfa » Aşk Duası » Sevdiğini Kapına Getirmek İçin Dua

Sevdiğinizle tartıştıysanız ve sizi bir daha görmeyeceğini söylüyorsa üzülmeyin çünkü her ilişkide yaşanabilecek bir kara günü atlatmanız, sevdiğinizi bu inadından döndürmeniz ve kapınıza getirmek için okuyabileceğiniz etkili bu duayı okuduktan sonra aranızın bir anda düzeldiğini göreceksiniz. Bu etkili duayı 7 kere üstüste okuduktan sonraki gün, sevdiğiniz kapınıza kadar gelecek ve barışmanız için size adeta – suçsuz olsa dahi – yalvaracaktır.

Bismillahirrahmanirrahim
Elif lam mim.zalikel kitab, la raybe fiyh, hüden lil müttekıyn elleziyne yü’minüne bilğaybi, ve yukiymünes salate ve mimma razaknahüm yünfikuun velleziyne yüminüne bima ünzile ileyke ve ma ünzile min kablik, ve bil’ahireti hüm yükınün ülaike ala hüden min rabbihim, ve ülaike hümülmüflihün.

Medyum Olcay’a Hemen Sor

Adınız (zorunlu)

Dua Başlığı(Bulunduğu Sayfadakini Yazın)

Epostanız (zorunlu)

İletiniz

43 Comments

 1. Serena dedi ki:

  Her yerde ihlasla beraber 40 kere 40 gün okunması gerektiği söyleniyor. Üstte yazan şekilde okudum ben aradaki fark nedir.

 2. seymur dedi ki:

  Men azeriyem turkce oxusam olar?

 3. gizem dedi ki:

  benimdesevdigimama benden nefretediyor

 4. Uğur dedi ki:

  7 kere okudum , beklemedeyim ..

 5. rahman dedi ki:

  Ama ben yuklicem olmiyor nden arkadas

 6. Fatma dedi ki:

  Bende 7 kere okudum ama gelmedi.

 7. oznur dedi ki:

  Verdiginiz duayi belki 70 bin okudum hergun her gece dua ettim daha once size islem yaptirdim hic bir ses yok …bu kadar umud vverilmez inanarak guvenerek hata mi yaptim bir umud gecem gündüzüm kalmadi ertesi gün degil aylardır bekliyorum insanlara gercekten yardim edin yada kimseyii yormayin…

  • Sevgi dedi ki:

   Ben kactir bu duayi okuyorum etki ediyor kapima kadar qeliyor,hem oyle boyle deyil buyuk bir pismanlikla geliyor.okuyun iyi olur inssallah

   • Bgm dedi ki:

    Merhabalar cok enteresan ama sabah kisminda siteye biri gelmis sabah erkenden aradilar acaba o muydu erken saatte gelmis ..

 8. Ayse dedi ki:

  Okudum bekliyorum

 9. Ayse dedi ki:

  Gelen oldumu gercekten

 10. Ufuk dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar adım ufuk büyü bozarım su falı bakarım insanlar üzerinde ki nazarı dağıtırım negatif enerji yi pozitif enerjiye çeviririm allahın izniyle numaram 0537 541 82 19

 11. beyza dedi ki:

  Inanamiyorum okudugum andan 10 dk sonra cidden aradi

 12. Konul dedi ki:

  Okudum

 13. Asik dedi ki:

  Ben okumaya basladigim neredeyse 1 hafta oldu .. hep dua ettim ve icimden gelerek hep okudum garip olani .. o bir hafta icinde her allahin günü gördüm, son iki gündür benimlen konusmaya basladi.. 3 gün evvel beni aradi ama konusmadi ? Kalbimde bir umut var ama belkide tessadüftür bilmiyorum

  • sudem dedi ki:

   İnsanlar çaresizliklerini, sıkıntılarını bazen kendi içlerine sığdıramazlar. Birileriyle konuşmak dertlerini paylaşmak iyi gelir çoğu zaman. Ama birde bu dertlerine kesin çözümler üreten ulvi konularda kendilerini yetiştirmiş aldıkları sonuçlarla kendilerini kanıtlamış kişiler vardır.
   Medyum denildiği zaman aklımıza fal büyü gibi faaliyetler gelir. Bu gibi faaliyetleri yapa çoğu medyum adı altında kişilerin zaaflarından faydalandıkları insanları yanlış yollara sürükledikleri görülmüştür. Yapılan yorumlar ve aldıkları sonuçları ayrıntılı bir şekilde anlatan kişilerden de anlaşılacağı gibi medyum Olcay konusunda kendisini kanıtlamıştır. Yaptığı vefk sonuçları etkileri yaptıklarını ihtiyaç sahiplerini ziyadesiyle memnun etmiş geniş yelpazede kesin sonuçlar elde etmeyi başarmıştır. Bunun yanında yaptığı papaz büyüsü çoğu kişiyi sevdiğine kavuşturmuş kaybettiklerine ulaştırmıştır.İhtiyaç sahibi çıkmaza girmiş kendini çaresiz hissedenlerin müracaatlarına titizlikle cevap vererek yaptığı faaliyetlerini medyumlar.org, medyumtavsiyeediyorum.com yoluyla hizmetlerini sunmaktadır. Papaz büyüsü sitesinde birçok kişi hayallerine kavuşmuş sıkıntılarından kurtulmuştur.
   Medyum sayesinde kişiye özel işlem uygulaması istekler doğrultusunda uygulanmış ulaşamadıklarına ve ayrıldıklarını geri geri kazanma konusunda kesin sonuçların alınması yaptıranların memnuniyetinden anlaşılmaktadır. Fakat kişiye özel yapılan işlemlerde hatalar su götürmez çoğu zaman. Olayı gerçekleştiren medyum kişinin istedikleri eksiksiz yerine getirilmeli uygulanması gerekenler harfiyen titizlikle uygulanmalıdır.Atlanılan tek bir hamle dahi boşa harcanan zamana dönüşebilmektedir bu hatalar sebebiyle. Su götürmez hatalar derken uğraşların boşa gitmemesi halellerin gerçek olması istenilene kavuşulması için yaptırılan medyum kişilerin kabiliyetleri sonucunda ortaya konulan emek isteyen titizlik isteyen bu çalışmaların gerekli inanç doğrultusunda yapılması gereken noktalardır anlatılmak istenen.

 14. Sevgi dedi ki:

  Ben okudum aksama kalmadi geldi.

 15. cemal dedi ki:

  Olcay hocam yaptığnız vefk çalışması için çok teşşekür ederim

 16. Olcay Hoca ailemle tekrar barışmamı sağladı dedi ki:

  30 yaşımdayım ve ailemin istemediği bir evlilik yaptım. Bu yüzden ailem beni reddetti. Asla benimle konuşmadılar. Çünkü ben kaçarak evlendim. Ailemi çiğnedim. Bir de üzerine boşandım çok kısa sürede. Bizim memlekette böyle şeyler ağırdır. Eve geri dönmek istedim, ailem kabul etmedi. Ama çalışmayan bir kadınım. Nereye gidecektim. Olcay Hoca sayesinde ailem beni affetti. İyi ki varsın Olcay Hoca. Ortalıkta telef olabilirdim. Ailem asla kabul etmeyiz diyordu. Olcay Hoca bana celp işlemi yaptı. Ardından ailem beni aradı. Ben arasamda asla konuşmamılardı benimle. Ama Olcay Hoca sayesinde ailem beni aradı çok şükür. Allah razı olsun Olcay Hocadan.

 17. Gul dedi ki:

  Teşekkür ederdim ben istanbude oturuyorum ta ankaradan geldi

 18. Bgm dedi ki:

  Merhabalar cok enteresan ama sabah kisminda siteye biri gelmis sabah erkenden aradilar acaba o muydu erken saatte gelmis ..

 19. Shila dedi ki:

  4 gundür okuyorum degişiklik yok.Zaten 5 yıl öncecede olcay hocaya islem yaptırmıştım olmadı..

 20. umutsuz dedi ki:

  oldu diyenler gerçekten oldu mu bu buyumu

 21. Tuncay dedi ki:

  Okudum bakalim neolcak
  Sonuc tekrar yazicam

 22. Tuncay dedi ki:

  Okudum bakalim neolcak
  Sonuc alinca buraya yazicam tekrar….

 23. Tuncay dedi ki:

  Okudum bakalim neolcak
  Sonuc alinca buraya yazicam tekrar…

 24. Tuncay dedi ki:

  Okudum bakalim neolcak
  Insallah sonuc alirim

 25. Sda dedi ki:

  Gercekten geri donuyorlarmi? Bu yorumlar sahte degil demi? Ben bir bucuk sene nisanliydim. Bir gun ansizin nisanlim telefondan nisani atti, benden sogudugunu anlasamadigimizi soyledi. Sanirim baskalari aklini celdi. Cok saf biri kendi iradesi yok hemen ikna oluyor aile uyuleri tarafindan.. Kendisi beni seviyordu bende ayni.. ama birden birakti ailesi birdaha karsimiza cikmadilar.. heryerden engellediler.. 3 haftadir bekliyorum geri gelmedi ve benim sevgim bittigini bildigi halde hergun daha fazla oluyor.. Bu yazan insanlar gercektenmi kabul oldu?

 26. Gönül dedi ki:

  Şimdi okudum inşallah döner

 27. seymaerenn dedi ki:

  bende okudum bakalım gelecekmi çok inattır kendisi

 28. seymaerenn dedi ki:

  heyecanlı bekleyiş devam ediyor bu sefer bari gel

 29. sude naz dedi ki:

  Gelmedi beklemekteyim

Yorum Yok


© 2015 Sevgiliyi geri getirme duasi · Subscribe: Posts Comments-Aşk Büyüsü ·
ask